oferty pracy Warszawa

Poszukujemy Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego
Autorskie Informatyczny Liceum Ogólnokształcące w Warszawie (w organizacji) Fundacji im. Ludwiki i Hipolita małżonków Wawelberg jest niepubliczną szkołą średnią na prawach szkoły publicznej, która oferuje uczniom kształcenie w zakresie nauk technicznych i matematycznych, informatyki i nowych technologii.

Poszukujemy Dyrektora, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój szkoły.
Zakres obowiązków:
– zarządzanie szkołą zgodnie z jej misją i celami
– rozwój oferty edukacyjnej szkoły
– pozyskiwanie i zarządzanie finansami szkoły w tym kapitałem żelaznym szkoły
– budowanie i zarządzanie zespołem nauczycieli i pracowników szkoły
– reprezentowanie szkoły na zewnątrz
Wymagania:
– wykształcenie wyższe magisterskie
– mile widziane doświadczenie w zarządzaniu placówką edukacyjną
– wiedza w zakresie zagadnień informatycznych i nowych technologii
– umiejętność pracy w zespole
– umiejętność budowania relacji z ludźmi
– komunikacja interpersonalna
Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość rozwoju zawodowego
– stabilne zatrudnienie
– zespół kreatywnych i ambitnych ludzi
– rozpoczęcie pracy w roku szkolny 2024/2025
– zatrudnienie po zakończeniu rekrutacji
Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: ailo_rekrutacja@wawelberg.org
Z dopiskiem: Rekrutacja na stanowisko Dyrektora